Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Luca Sofa with Floating Ottoman Chaise
| Dimensions | 68 × 34 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Etagere Bookcase
| Dimensions | 15 × 30 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |







