I39-705 - Paradigm Chest
Call for Price

Madison Roll Arm G1 Finished Armless Swivel Chair
Call for Price
Large Sturbridge Entertainment Center
"*" indicates required fields
SKU:
TV-51-72B
Category: Entertainment Stands
Tags: Cream, Entertainment Stands, John Thomas Furniture
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Entertainment Centers |
| Categories | Home Entertainment |
| Type | Entertainment Centers |
| Width | 72.0 |
| Depth | 18.0 |
| Height | 26.0 |
| Number of Shelves | 5 |
| Additional Information | Two Wooden DoorsShelves (3) are adjustable |
Additional information
| Dimensions | 18 × 72 × 26 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
22” Storage Chest / Toy Chest
| Dimensions | 11.75 × 22 × 12 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Select |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.