Jamison Square Cocktail Ottoman - Leather
Call for Price

Reverie By EQ3 Armless Chair
Call for Price
Media Console
Media Console
"*" indicates required fields
SKU:
TY4421-023
Category: Entertainment Stands
Tags: Cotton, Entertainment Stands, Legacy Classic Furniture, White
Description
Product Details
| Multiple Finish Options Offer An Eclectic Tone | Yes |
|---|---|
| X And O Motifs Used On Select Pieces | Yes |
| Designed And Crafted With Today’s Consumer In Mind | Yes |
| Width | 82 |
| Depth | 18 |
| Height | 32 |
| Finish | Cotton |
| Fabric | N/A |
| Material | Hardwood Solids, Birch Veneers |
| Hardware | Pulls and Knobs |
Additional information
| Dimensions | 18 × 82 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cotton |
| Style | Transitional |
| Collection | TY4421 XXX’s and OOO’s AT |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton 92 In. Tv Console
Americana Modern – Denim 76 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 63 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.