Azalea Nightstand
Call for Price

Madison Roll Arm 90 Armless Apartment Sofa
Call for Price
Mission Corner TV Stand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Entertainment Centers |
| Categories | Home Entertainment |
| Type | Entertainment Centers |
| Width | 35.5 |
| Depth | 32.5 |
| Height | 29.5 |
| Number of Drawers | 1 |
| Number of Shelves | 1 |
| Additional Information | Shelf is adjustableRequires 24″ corner wall space |
Additional information
| Dimensions | 32.5 × 35.5 × 29.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
22” Storage Chest / Toy Chest
| Dimensions | 11.75 × 22 × 12 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Select |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.