Tykes Collection- Carson Desk in Chalk and White
Call for Price
Bureau Mirror
Call for Price
Plank Road 54″ Arden Entertainment Console
"*" indicates required fields
SKU:
706-586C
Category: Entertainment Stands
Tags: Brown, Dark Stain, Entertainment Stands, Kincaid Furniture
Description
Product Details
| Solid Wood – Made using genuine solid wood construction | Yes |
|---|---|
| Electrical Cord Management – Electrical outlets built in for convenience | Yes |
Additional information
| Dimensions | 18 × 54 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Stain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Plank Road |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Plank Road Arden Entertainment Console
Plank Road Arden Entertainment Console
Plank Road Blair Nightstand
Plank Road Blair Nightstand
Plank Road Devine Drawer Chest
Plank Road Devine Drawer Chest
Plank Road Eastburn Sleigh Cal King Bed – Complete
Plank Road Eastburn Sleigh Cal King Bed – Complete
Related products
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console
Ascent 90 In. Tv Console With Hutch And Back Panel
Abode Wagner Four Door Console
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.