Taylor 51" Console W/ 2 Doors
Call for Price
Taylor 71" Console W/ 2 Doors MYY1250-BLK
Call for Price
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
"*" indicates required fields
Description
The Taylor is cleverly scaled to fit any size room and includes signature features. The elegant finishes are both soft and organic. The champagne finished hardware provides a stunning contrast to each unique finish for a contemporary and minimal look.
Product Details
| American Pride | Designed, Assembled, & Finished with American Pride in Phoenix, Arizona, using Domestic and Imported Materials. |
|---|---|
| Cord Management | Engineered to allow cords to pass through the furniture to an outlet. |
Additional information
| Dimensions | 17 × 51 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | White |
| Detail Color | White |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Taylor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase
Taylor 48″ Bookcase MYY3448-BLK
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors
Taylor 51″ Console W/ 2 Doors MYY1220-BLK
Taylor 60″ Bookcase
Related products
Americana Modern – Cotton 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Bella 4-piece Estate Wall
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.