Angelou Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Set of two ceramic vases finished in a white glaze with taupe accents, beaded texture and a ribbed interior. Sizes: S-5x14x5, L-5x18x5
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Angelou |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.