
Amelia TABLES 50619/25+90557/20
Call for Price
L511-24 Jamestown Ottoman
Call for Price
Ashen Earth Indoor-outdoor Bowl
"*" indicates required fields
Description
Crafted from textured gray lava stone, this sleek and minimalist bowl brings a natural, grounding element to any space. Perfect for decorative displays or as a standalone statement piece. Safe for outdoor use.
Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 4 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ashen |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Laurier Drink Table, Gray
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.