
Alex PUB TABLES 50685-36/52+91462/87
Call for Price
L578 Milloy Chair
Call for Price
Balkan Tray, Gold
"*" indicates required fields
Description
Hand forged iron frame finished in lightly antiqued gold leaf accented with suspended, clear acrylic, solid square bars and a beveled mirror interior.
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 24 × 5 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Detail Color | Gold / White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Balkan |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.