Birds On A Limb Sculpture
"*" indicates required fields
Description
A sculpture featuring twisted wrought iron tree limbs with bright, metallic gold birds.
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 12 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Birds |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.