Cascade Bottles, S/2
"*" indicates required fields
Description
These exquisite glass bottles feature a captivating swirl pattern of grays, caramels, and ivories, creating a stunning visual effect that enhances any decor. Each bottle is topped with a stylish antique brass finished topper, adding a touch of sophistication and charm. Sizes: S-8x10x8, L-6x17x6
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 21 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cascade |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.