Castiel Candleholders, S/2
"*" indicates required fields
Description
Set of two candleholders feature an antique brushed brass finish and an elegant white marble foot. Two 4″x 3″ off-white distressed candles included. Sizes: S-5x10x5, L-5x13x5
Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 13 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Traditional |
| Collection | Castiel |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Laurier Drink Table, Gray
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.