
Dirk TABLES 50634/56+90527/30
Call for Price
L516 Talmon Tilt Back Chair
Call for Price
Crystal Peak Sculptures, S/2
"*" indicates required fields
Description
A stunning pair of modern sculptures featuring raw, faceted crystal formations atop sleek black bases with polished nickel accents. These striking pieces add a touch of elegance and contemporary sophistication to any space, reflecting light beautifully for a mesmerizing effect. Sizes: S-4x10x3, L-4x13x3
Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 13 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Glam |
| Collection | Crystal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.