
Lidya TABLES 50594/25+90554/30
Call for Price
L476 Lansing Swivel Glider
Call for Price
Cyprus, Oval Tray
"*" indicates required fields
Description
The Cyprus Oval Tray showcases a white faux shagreen leather wrap featuring brass plated steel bands and an antiqued mirror interior that elevates this sophisticated design.
Features
| Leather | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 2 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cyprus |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cyprus Square Mirror, White
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.