
Asterisk TABLES 50948/25+91176
Call for Price
L7087 Oscar Swivel Glider
Call for Price
Dahy Statues, S/2
"*" indicates required fields
Description
Features an antiqued silver finish. Sizes: S-11x14x6, L-20x13x5
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 20 × 12 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Dahy |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.