Desert Wind Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Handcrafted from glass, this set of vases showcases a unique blend of warm neutral tones from light sand to rust and dark bronze. Display on their own or paired with fresh flowers or candles. Sizes: S-7x8x7, L-7x12x7
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Desert |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.