Durga Candleholders, S/2
"*" indicates required fields
Description
Matte black, open design iron work with coffee bronze details, clear water glass globes and two 4″x 5″ distressed beige candles. Sizes: S-7x27x7, L-7x31x7
Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Durga |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.