
Fabiola TABLES 50677/25AA+90293/P2
Call for Price
L565 Crawford Tilt Back Chair
Call for Price
Ember Weave Indoor-outdoor Bowl
"*" indicates required fields
Description
This abstract, oblong bowl features a unique, elongated shape. The surface is detailed with a cast texture, creating a rich, dimensional black finish that makes it a sophisticated and artful accent piece. Safe for outdoor use, but protection from freezing temperatures is recommended.
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 23 × 5 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.