
Carbon Non-extendable table 50662/56+90827/48
Call for Price
Surry Upholstered Bed
Call for Price
Flare Spire Indoor-outdoor Vase
"*" indicates required fields
Description
This ceramic vase features a striking powder blue finish, further enhanced by monochromatic brushstrokes and a high-gloss glaze. Safe for outdoor use, but protection from freezing temperatures is recommended.
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.