
Lidya TABLES 50588/56+90865/47
Call for Price
B2H-205 - Montgomery Dresser - Brown Rustic
Call for Price
Forma Indoor-outdoor Vases, S/3
"*" indicates required fields
Description
This striking set of three white ceramic vases features unique shapes that create a bold and contemporary statement in any space. Each vase showcases a distinct silhouette, adding visual interest and artistic flair to your decor. Safe for outdoor use, but protection from freezing temperatures is recommended. Sizes: S-6x7x6, M-5x14x5, L-6x19x6
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Forma |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.