Stella Backless Bench 36" Backless Bench
Call for Price
L158 C Furrow Ottoman
Call for Price
Fusion Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
The Fusion Vases are crafted entirely from glass, in a swirled caramel, ivory, and tan finish. Accent with your favorite florals or group with additional accessories. Sizes: S-7x6x4, L-10x9x4
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 10 × 9 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Fusion |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.