
Nicholson PUB TABLES 50667-42/56+93485/A1
Call for Price
L555-26 Webster Ottoman
Call for Price
Gilded Connection Sculptures, S/2
"*" indicates required fields
Description
Crafted with an antique brass finish, these captivating sculptures feature intricate, multi-pointed forms that create a striking visual texture, making them a sophisticated and eye-catching addition to any modern or eclectic space. Sizes: S-5x5x5, L-7x7x7
Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.