
Carbon Pub table 50662-42/56+90827/48
Call for Price
Surry Panel Bed
Call for Price
Golden Finch, S/2
"*" indicates required fields
Description
Crafted from brass, a pair of sculpted bird figurines rest atop a substantial black marble base, accented with warm caramel brown veining. True to the nature of natural materials, each piece will have unique marbling and veining throughout. Sizes: S-5x6x3, L-3x7x3
Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 7 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |
Laurier Drink Table, Gray
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.