
Richview TABLES 50531/56+90592/30
Call for Price
84-24 Serena Ottoman
Call for Price
Gretchen Vase, Gold
"*" indicates required fields
Description
Cast aluminum vase features a ribbed, gold finish.
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 23 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gretchen |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Bertrand Accent Table, Shagreen
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.