Hearth Vases, S/3
"*" indicates required fields
Description
Cozy additions to any space, the Hearth Vases are crafted from black glass with a matte finish. Sizes: S-5x6x5, M-7x7x7, L-9x12x9
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 12 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Hearth |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.