Iced Mocha, Vase
"*" indicates required fields
Description
Crafted with precision and an eye for detail, the Iced Mocha Vase is more than just a decorative piece; it’s a work of art that elevates your interior design. The earthy tones of caramel and brown create a cozy and inviting atmosphere, while the creamy swirls evoke a sense of movement and fluidity. All perched on an elegant crystal base. Glass insert included.
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 20 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Iced |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.