Tappan Group Bedroom Case
Call for Price
L174 C Provision Storage Ottoman 48"
Call for Price
Ilva Candleholders, S/2
"*" indicates required fields
Description
These sculptural candleholders are made from tamarind wood in its natural finish and wood grain patterns, accented by satin black candle cups. White candles included. Sizes: S-6x12x6, L-6x15x6
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Ilva |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.