Rialto 19.5"D x 66"W x 37"HLive Edge Top
Call for Price
Bw162-44 Pavan Ottoman
Call for Price
Iroquois Indoor-outdoor Bowl
"*" indicates required fields
Description
Earthenware bowl is finished in a calming mint green glaze with aqua blue details and accented by a ombre style chocolate brown glaze on the rim. Safe for outdoor use, but protection from freezing temperatures is recommended.
Additional information
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 16 × 4 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Iroquois |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.