
Fabiola TABLES 50670/25AA+91180
Call for Price
L562-23 Whitener Ottoman
Call for Price
Lattice Indoor-outdoor Lantern Candleholder
"*" indicates required fields
Description
This sculptural earthenware candle holder features a unique design with a modern, architectural design, finished with a distressed brown glaze, revealing rich, dark bronze undertones for added depth. Safe for outdoor use, but protection from freezing temperatures is recommended.
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.