Marble Crest, Tray
"*" indicates required fields
Description
This luxurious tray is crafted from a thick marble slab featuring rich chocolates, black tones and striking cream veins. Completed with contemporary brass handles on each end making this tray a lesson in sophistication that is not only functional, but also a statement piece.
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 19 × 1 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary Glam |
| Collection | Marble |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Laurier Drink Table, Gray
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.