Mercede Vases, S/3
"*" indicates required fields
Description
Glass bottles in varying shades of blue-green with a textured, rust ivory glaze. Color variations are to be expected and are part of their unique charm. Sizes: S-4x5x4, M-4x6x4, L-5x8x5
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 8 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Rustic |
| Collection | Mercede |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.