
Lidya TABLES 50587/25+90536/30
Call for Price
L439-a Beekman Dining Chair
Call for Price
Natural Luxe Box
"*" indicates required fields
Description
This low-profile square travertine box is a perfect blend of natural elegance and modern design. Featuring a beautifully textured travertine body, it is topped with a lift-off circular lid, finished in oil-rubbed bronze, that adds a touch of warmth and sophistication. Perfect for storing small items or as a decorative accent, this versatile piece enhances any tabletop with its unique texture and warm tones, making it an ideal addition to both modern and traditional decor.
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Laurier Drink Table, Gray
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.