Norte Sculptures, S/2
"*" indicates required fields
Description
Geometric, stacked totems crafted from ivory man-made stone that accurately replicates the look of Thassos marble and is accented by an elegant crystal foot. Sizes: S-4x21x4, L-4x28x4
Additional information
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Norte |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.