
Amelia TABLES 50619/25+90551/20
Call for Price
L504-23 Quayden Ottoman
Call for Price
Organic Elegance Bowl
"*" indicates required fields
Description
A stunning fusion of art and function, this handcrafted bowl features fluid, earthy tones that mimic natural agate. Its wavy edges and marbled design make it a captivation centerpiece for any table.
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 28 × 3 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Organic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.