Tappan Group Bedroom Mirror
Call for Price
L175 C Provision Storage Ottoman 60"
Call for Price
Ovate Bowls, S/2
"*" indicates required fields
Description
This set of organically shaped, cast aluminum bowls feature a textured antique brass finish with smooth interior.
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 5 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ovate |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.