
Alexis TABLES 50683/52+91461/87
Call for Price
L566-28 Cyrus Ottoman
Call for Price
Red Coral Cluster Sculpture
"*" indicates required fields
Description
The body is cast directly from a rare red coral cluster, seated on a large crystal cube.
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 8 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Red |
| Style | Modern Coastal |
| Collection | Red |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.