
Amelia TABLES 50919/25+90290/P3
Call for Price
L640-s Rowan Side Chair
Call for Price
Saniya Containers, S/2
"*" indicates required fields
Description
This set of two, sapphire blue ceramic containers feature a geometric pattern with ivory undertones and lift-off lids. Sizes: S-5x8x5, L-7x8x7
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 8 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Saniya |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.