
Shaker Writing Desk - 6016
Call for Price
11-2161S - Marsden Swivel Chair
Call for Price
Antithesis Bowls, S/2
"*" indicates required fields
Description
Set of two modern pedestal bowls are crafted from a striking black and white man-made stone that accurately replicating the look of Thassos marble. Sizes: S-10x9x10, L-10x12x10
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 12 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Antithesis |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |
Laurier Drink Table, Gray
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.