Storm Bottles, S/2
"*" indicates required fields
Description
Crafted from art glass, these bottles showcase a unique, heavy texture and are finished in neutral shades of charcoal, taupe and silver. Each is accented by a silver leaf finished iron top. Sizes: S-9x15x9, L-6x18x6
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Storm |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.