
Dirk PUB TABLES 50834/56+90539/30
Call for Price
L640-a Rowan Arm Chair
Call for Price
Zayan Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Set of two, uniquely shaped ceramic stem vases feature a spinning top pattern in multiple tones of blue. Sizes: S-7x7x7, L-9x8x9
Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 8 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Zayan |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.