Zigzag Bowls, S/2
"*" indicates required fields
Description
Introducing our stunning set of two, accordion style ceramic bowls, with a harmonious blend of nature’s hues. Crafted with care and adorned in a captivating blue and green reactive glaze. Sizes: S- 10x5x10, L- 10x7x10
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Detail Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | ZigZag |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.