Benchmade Austin Sideboard
Call for Price
Waterfall Brown Accent Table
Call for Price
Mist Shapes Framed Prints, S/2
"*" indicates required fields
Description
These modern works of art add a touch of style and serenity to your space with their cool blue and gray tones. Each print is accented by a white linen mat and light gray pine frame and fillet, placed under protective glass. Artwork by June Vess.
Additional information
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 25 × 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Modern |
| Collection | Mist |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Mist Swivel Chair
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 29 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mist |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.