Today’s Hours Getting Hours
153C Halo Ottoman
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 36.5 × 36.5 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Pouf Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.