Clarkson STOOLS 41546-26WE/1B25DNF4
Call for Price
Tazlina Round Mirror
Call for Price
Ashland Teak Outdoor Adirondack Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Fully crafted in high-quality, marine-grade teak, the Ashland Teak Adirondack Ottoman pairs perfectly with the Ashland Teak Adirondack chair. Sloping legs and a plush cushion guarantee comfort.
Additional information
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 26.75 × 12.75 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray, Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Ashland Teak |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Ashland Teak Outdoor Adirondack Lounge Chair
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Madison – Sequence Lake Ottoman
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.