Brunei Accent Chair, White
Call for Price
Loft Living, Danae Living Room Danae Chair and Half Swivel
Call for Price
Ava 4498 Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
4498-10
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Charcoal Gray, Gray, Jackson Furniture, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 39 × 45 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Ava |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Ava 4498 Chair 1/2
Ava 4498 Loveseat
Ava 4498 Sofa
Related products
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.