
Gemma TABLES 50973/25+91282/70
Call for Price
Indian Lotus Sculptures, S/2
Call for Price
Ciampino 1445 Cocktail Ottoman 40″
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 42 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Collection | Ciampino |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Lake Ottoman
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.