Ciampino 1445 Cocktail Ottoman 40"
Call for Price
Lbw162-20 Pavan Ottoman
Call for Price
Indian Lotus Sculptures, S/2
"*" indicates required fields
Description
Simple elegance is achieved by these antiqued, metallic silver lotus blooms that appear to be floating on clear crystal cubes. Sizes: S-6x5x6, L-6x7x6
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 7 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Indian |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Bertrand Accent Table, Shagreen
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.