D39-32 – Deauville Normandie Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | All Weather Resin |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 8 cft |
| Weight | 26 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 25.5 × 19 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.