D44-31-BN – Tangier Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Hularo |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 14 cft |
| Weight | 18 lb |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 28 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.