Today’s Hours Getting Hours

Benchmade Custom Upholstery Chair C000-12ST
Call for Price
Devon Power Rocker Reclienr with Power Headrest
Call for Price
French Roast Ottoman
"*" indicates required fields
Description
The French Roast upholstered group is clean, simple, and inviting. Pair the ottoman with the matching sofa or chair to complete the ensemble.
Additional information
| Dimensions | 21 × 21 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Julian Ottoman – Special Order
| Dimensions | 19 × 19 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Lori Ottoman with Trays
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Storage, Upholstered, Wood |
| Style | Contemporary |
Lunar Oak Ottoman
| Dimensions | 44 × 44 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Century Furniture |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.